Autoškola
NOVÁK
 
Autoškola
KOLÍN
 
Autoškola
KUTNÁ HORA
 
Autoškola
PODĚBRADY
 
Autoškola
NYMBURK
 
Autoškola
MLADÁ BOLESLAV
 
Autoškola
ČESKÝ BROD
Úvod

Nabídka služeb

Ceník

Kontakt

Dokumenty
ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ


Autoškola: Autobus

D

INFORMACE PRO ŽADATELE:

Výuky a výcviku pro získání řidičského oprávnění skupiny D se může zúčastnit každý občan, po řádném vyplnění žádosti o řidičské oprávnění a předloží vyplněný posudek o zdravotní způsobilosti (tento posudek nesmí být starší 3 měsíců a musí být potvrzen praktickým lékařem). Dále žadatel musí mít trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR (u cizinců musí být tento pobyt potvrzen platným dokladem od cizinecké policie) a nesmí být v zákazu v řízení motorových vozidel.

Závěrečné zkoušky je možné absolvovat až po dovršení 24 let věku. Každý žadatel, který se hodlá přihlásit k výuce a výcviku pro získání skupiny D musí být držitelem skupiny B.

Rozšiřující výuka probíhá v celkovém rozsahu 26 hodin, kdy se naučíte ovládat nákladní vozidlo s jak na autocvičišti, tak v běžném provozu, součástí je údržba vozidla a zdravotnická příprava.

Víme, že každý se učí jiným tempem, proto naší školitelé budou vždy připravení Vám vyjít vstříc a věnovat Vám tolik času kolik budete potřebovat.

Autoškola Novák, Jungmannova 77, 285 04 Uhlířské Janovice, IČ: 765 59 114, Naši partneři: Hitnábytek  |  stehovani-novak.cz